• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

fotograf mokotow, poszukuję

fotograf mokotow, poszukuję

Dzień dobry. Czy wydaje Wam się, iż Kodak foto studio sprosta moim oczekiwaniom? Interesują mnie usługi doświadczonego fotografa.

bodeksus

Posty: 2

 
Bez trudu znajdziecie Kodak fotografa na Niepodległości, albowiem funkcjonuje tam co najmniej kilka zakładów fotograficznych. Warto porównać ich jakość usług i ceny.

misuuuop

Posty: 4

 
Mam wyłącznie pozytywne doświadczenia, jeśli chodzi o Kodak foto studio 158, ponieważ kilkukrotnie korzystałem z ich usług. Za każdym razem stały one na satysfakcjonująco wysokim poziomie. Myślę, że powinniście być zadowoleni.

snake7

Posty: 27

 
Na podstawie własnych doświadczeń mogę polecić Wam usługi, jakie świadczy to Kodak foto studio: http://www.fotograf-mokotow.pl. Współpraca z nimi to czysta przyjemność.

jumju

Posty: 2

 
Szerokie pole manewru mają klienci, jakich przedmiot zainteresowania stanowi Kodak fotograf pole mokotowskie. W związku z tym mogą mieć dużo rozterek. Polecam skupić się na opiniach, jakie na temat poszczególnych fotografów pojawiły się dotychczas w Internecie.

Hostelos3

Posty: 4

 
Miałem mały dylemat, gdy w obrębie moich zainteresowań pozostawał Kodak fotograf na Mokotów. Oferta poszczególnych przedstawicieli tej profesji wydawała mi się wręcz identyczna. Zasugerowałem się opiniami w sieci.

Mikuśio

Posty: 15

 
Od dłuższego czasu interesował mnie Kodak tani fotograf w Warszawie, jakiego odszukałem dzięki rekomendacjom pojawiającym się w obrębie tego forum dyskusyjnego. Niezmiernie dziękuję, że podzieliliście się swoimi spostrzeżeniami.

Abaddon616

Posty: 6