• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Hej szukam fotografa, jakieś sugestie?

Hej szukam fotografa, jakieś sugestie?

Dzień dobry. Tematem, który jest dla mnie numerem jeden jest fotograf ślubny w Nowej Soli. Mam wątpliwości kogo wybrać?

superbu

Posty: 18

 
Hejka.

Dużo dyskusji poświęciliśmy tematowi wyboru fotografa w Zielonej Górze. Na szczęście przełożyło się to na właściwy wybór, bo fotografie dostarczone przez http://kr-foto.pl okazały się rewelacyjne. Podpisaliśmy z firmą umowę, ustaliliśmy szczegóły i prędko otrzymaliśmy fotografie, po czym uregulowaliśmy pełną sumę. Polecamy!

Abaddon616

Posty: 25

 
Hej.

Niedawno zastanawiałem się, jak wygląda kwestia fotografii ślubna w Zielonej Górze. Na przestrzeni najbliższego pół rok ustalamy termin ślubu i z tego względu to dla nas nieco odległy temat. Dzięki temu forum dyskusyjnemu dowiedziałem się wielu interesujących szczegółów.

Gruszek2

Posty: 19

 
Dzień dobry.
Moja znajoma ostatnio musiała wybrać fotografa w Nowej Soli. Była zaskoczona elastycznością, bowiem każdemu zależało na zakupie nowych klientów. Na ogół fotografowie chętnie zapisują pary na nawet bardziej odległe terminy, bowiem mają pewność pracy.

1AdamoSk

Posty: 14

 
Witam serdecznie. Nie mam wątpliwości, że fotograf w Nowej Soli jest w stanie zrobić dla każdego znakomitą fotorelację z imprezy, jaką równie dobrze może być ślub, jak i ślub.

Należałoby zwrócić spostrzeżenie, w czym specjalizuje się dany fotograf, bo wykonując porządne zdjęcia z wydarzeń sportowych i tym podobnych koniecznie zagwarantuje nam rewelacyjne zdjęcia z wesel, w czym nie musi się specjalizować.

Limwe45

Posty: 13

 
Witam.

Kilka tygodni temu mocniej zaczęła interesować nas fotografia ślubna w Nowej Soli z racji faktu, iż zarezerwowaliśmy już salę weselną. Staliśmy przed koniecznością wyboru przedstawiciela tej profesji, ale nie mieliśmy pojęcia, jak się do tego zabrać. Ostatecznie oceniliśmy fotografa przez jakość jego fotografii.

Szozi

Posty: 17

 
Cześć. Sporo ofert możemy znaleźć, gdy interesuje nas fotograf w Zielonej Górze. Niekoniecznie wszystkie propozycje są korzystne dla klienta, który oczekuje przede wszystkim najlepszych zdjęć za możliwie najniższą cenę. W tym celu powinniśmy umówić się na spotkania z kilkoma fotografami i wybrać jednego z nich.

To sprawdzona przeze mnie metoda, którą stosują także inni!

fuey

Posty: 12