• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Fotograf trójmiasto, gdzie ?

Fotograf trójmiasto, gdzie ?

Witam. Mam pytanie jak wygląda sprawa z fotografem ślubnym w Sopocie. Ile uprzednio trzeba zamawiać. Pewnie im lepszy, tym nie ma wolnych terminów na najbliższe kilka lat :D Czekam i dziękuję za wszelką pomoc.

Abaddon616

Posty: 6

 
Mieliśmy sesję plenerową nad naszym wspaniałym morzem. Polecam każdemu, bo zdjęcia ślubne w Sopocie wychodzą najpiękniejsze. To prawda, iż trzeba trafić na dobrego fotografa, który będzie ten region miał w małym palcu, natomiast to miejsce jest faktycznie magiczne. Koniecznie weźcie je pod spostrzeżenie.

didiw

Posty: 20

 
Znakomity fotograf ślubny z Gdyni http://fleetingmoments.pl/fotograf-slubny-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Idealnie zna się na nowoczesnych konwencjach. Kontaktować się niewątpliwie uprzednio.

Zob4567

Posty: 13

 
Nadmorski krajobraz na plener polecam każdemu. Pięknie wychodzą fotografie ślubne w Gdyni, generalnie właśnie w tych klimatach. Są nie ulega wątpliwości różne super miejsca, lecz to jest nadzwyczajne. Jak ktoś ma życzenie mogę podesłać kilka swoich do obejrzenia :)

beata77

Posty: 7

 
No właśnie, bowiem umowa najważniejsza. Przy zadatku pamiętajcie o tym koniecznie :) Było pytanie o miejsce na plener. Polecam zagraniczne sesje. Są niesłychanie oryginalne. Oczywiście jak ktoś woli zdjęcia ślubne z Gdyni, nie odradzam, bowiem to ładne miasto z mnóstwem ciekawych zakątków.

Gerda

Posty: 12

 
Też mam kompletny mętlik w głowie. Poszukujemy profesjonalistów od fotografii ślubnej w Trójmieście. Przejrzeliśmy już mnóstwo propozycji online i wypadałoby się umówić, spotkać. Lecz z tyloma to za mnóstwo, nie ma czasu. Czeka nas chyba selekcja, albo może ktoś tu utwierdzi nas w przekonaniu :)

Mikuśio

Posty: 15

 
Oczywiście to nasze pierwsze poszukiwania ;) więc nie mamy doświadczenia. O co pytać, co jest ważne, żeby poznać, czy to naprawdę ten fotograf ślubny. Szukamy kogoś w Sopocie. Sporo tu ofert to prawda. No i może dlatego tak wielki dylemat :D

Kódłaty

Posty: 17