• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Zależy mi na przegraniu filmu

Zależy mi na przegraniu filmu

Jest szansa przegrania kasety z filmem weselnym na nowoczesną pamięć przenośną? Możecie mi polecić jakąś firmę, które się takim czymś zajmuje?

Lalka

Posty: 15

 
Witam serdecznie, mój syn bardzo pragnie przegrać swoje bajki, które znajdują się na kasetach wideo na płyty aby móc je oglądać na laptopie. Będę wam bardzo wdzięczna jeśli powiecie mi gdzie można cos takiego zrobić i jakie trzeba ponieść koszty.

Czekam na informacje.

Worms

Posty: 21

 
Hej, moja mama prosiła mnie abym dowiedziała się czy można przegrywaś filmy z kaset wideo na płyty lub inny nowoczesny przenośnik pamięci. Będę wam bardzo wdzięczna za wszelkie informacje na dany temat gdyż chcę aby moja mama była zadowolona i szczęśliwa. Ją małe rzeczy bardzo cieszą.
Proszę o szybkie wypowiedzi, z góry serdecznie dziękuję, z niecierpliwością oczekuje na odpowiedzi, pozdrawiam.

22elzo

Posty: 21

 
Witam, poszukuję firmy, która zajmuje się przegrywaniem vhs na dvd, znacie może takową?

Będę wdzięczna jeżeli polecicie mi firmę, która waszym zadaniem jest najlepsza i jesteście zadowoleni z jej usług. Czekam na szybkie informacje z niecierpliwością. Proszę o szczere wypowiedzi, z góry wszystkim dziękuję oraz bardzo serdecznie pozdrawiam.

emkaer

Posty: 20

 
Hej, jeśli chodzi o przegrywanie vhs na dvd, to żaden kłopot w obecnych czasach, możecie bez żadnego problemu to zrobić. Usługa nie jest droga, więc każdy może się na coś takiego skusić.

Osobiście korzystam z firmy www.vhs24.pl, jestem niesłychanie zadowolona z ich usług. Dzięki niej mogę oglądać stare filmy na laptopie, albowiem są one nagrane na płytę dvd.

Polecam i pozdrawiam serdecznie.

1AdamoSk

Posty: 14

 
Cześć, mogę wam powiedzieć, że przegrywanie vhs na dvd jest bardzo dobrym rozwiązaniem, wiele filmów w ten sposób przegrałam. Usługa wbrew temu co wszyscy myślą nie jest droga, ceny są bardzo przystępne. W Internecie możecie znaleźć wiele informacji na dany temat, pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję, ze pomogłam.

Jooozek

Posty: 24

 
Witam serdecznie, mam w domu jakąś starą kasetę z filmem, sądzę, iż to pamiątka rodzinna nie mogę jednakże tego odtworzyć ponieważ nie mam wideo. Chciałabym to przegrać na płytę dvd, jest taka możliwość? Będę wam niezwykle wdzięczna za informacje na dany temat. Czekam z niecierpliwością, pozdrawiam.

djramu

Posty: 33

 
Witam serdecznie, mam w domu jakąś starą kasetę z filmem, sądzę, że to pamiątka rodzinna nie mogę jednak tego odtworzyć gdyż nie mam wideo. Chciałabym to przegrać na płytę dvd, jest taka możliwość? Będę wam bardzo wdzięczna za informacje na dany temat. Czekam z niecierpliwością, pozdrawiam.

Yab

Posty: 18