• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

fotograf ślubny Włocławek, znacie ?

fotograf ślubny Włocławek, znacie ?

Którego fotografa ślubnego z Kruszwicy polecacie? Mamy poważny kłopot. Wszędzie już pozajmowane terminy. Ślub owszem z nagłej decyzji :D Natomiast może jeszcze da się coś załatwić w tym temacie?

Gumis

Posty: 3

 
Wielu dojeżdża, ale oczywiście musi im się to opłacić. Moja siostra potrzebowała fotografa ślubnego z Radziejowa i nie udało jej się znaleźć nikogo na miejscu. Zamówili u kogoś innego. Fotograf dojechał, ale rzeczywiście musieli zapłacić trochę grosza więcej. Dlatego warto szukać wcześniej.

89ostry89

Posty: 8

 
Znajdziesz na pewno. Gwarantuję ci, iż nie każdy fotograf weselny w Strzelnie jest tak rozchwytywany. Można odnaleźć innego, który wcale nie będzie gorszy. Sprawdzaj portfolio, podjedź i podpytaj o szczegóły.

pawelbin

Posty: 25

 
Na ostatnią chwilę nikt nie szuka fotografa ślubnego w Inowrocławiu. Nie znajdziesz, bo mają pozajmowane terminy. Za tę sprawę trzeba się zabrać dużo wcześniej :D Właśnie dlatego my zdecydowaliśmy się już ponad rok wcześniej.

TomekK

Posty: 10

 
Szukałam sama fotografa ślubnego w Strzelnie, bo uważam, że mój ukochany nie ma najlepszego pojęcia o dobrych zdjęciach :D Jakie macie doświadczenia z szukaniem sesji zdjęciowej?

23-Obert

Posty: 14

 
Jak czytam, ile problemów jest ze odnalezieniem fotografa ślubnego w Inowrocławiu, to chyba zacznę poszukiwania już teraz. Ślub na 2020 rok, lecz może już pożądane byłoby rozejrzeć się za konkretną ofertą. Z moim zapałem chyba już muszę do plannera wpisać :D Pozdrawiam wszystkich.

345_14

Posty: 13

 
Tu macie bardzo doświadczonego fotografa ślubnego z Piotrkowa Kujawskiego http://fotoquznia.com.pl. To doświadczony fotograf mający mnóstwo udanych sesji zdjęciowych na koncie. Polecam, bo sami cieszymy się pamiątką ślubną wykonaną właśnie przez niego. Na stronie ma portfolio, można się zapoznać.

RufleX

Posty: 24

 
No właśnie. Wiele jest zakładów fotograficznych, które oferują zdjęcia ślubne. Myślę, że jeśli chodzi o jakiegoś mega polecanego i rozchwytywanego fotografa we Włocławku, to dwa lata wcześniej będzie spoko ;) Niektórzy mają zaklepane terminy na kilka lat do przodu i to całkiem poważnie.

Poison76

Posty: 22

 
Fajnie, że poruszyliście ten temat. Nam też będzie potrzebny fotograf ślubny w Piotrkowie Kujawskim. Jak to problem ze znalezieniem, może warto zacząć zdecydowanie wcześniej.

Wielki Duch

Posty: 17

 
Powoli, powoli. Ja zamawiałam fotografa ślubnego w Piotrkowie Kujawskim niecałe pół roku przed ślubem. Mam nadzieję, iż ci się uda. Nie martw się. Teraz usługodawców w tej branży nie brakuje, więc powodzenia.

benia32

Posty: 15