• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Poszukuje kamerzysty w Bełchatowie

Poszukuje kamerzysty w Bełchatowie

Dzień dobry, wiecie czy w Bełchatowie jest jakiś dobry kamerzysta? Moja siostra bierze niedługo ślub i zależy nam na znalezieniu profesjonalnej osoby. Jeśli kogoś takiego znacie to bardzo was proszę o podanie namiarów na daną osobę.

Będziemy wdzięczni.

Piotrek.P

Posty: 12

 
Witam również poszukuję dobrego kamerzysty na ślub, który odbędzie się jesienią, chciałabym wcześniej zarezerwować gdyż później może nie być czasu na takie sprawy. Chciałabym abyście podali mi namiary na waszym zdaniem dobrego kamerzystę.

Będę wdzięczna za wasze wypowiedzi gdyż to bardzo mi pomoże w podjęciu decyzji.

api12

Posty: 16

 
Dzień dobry, planuję właśnie wesele i poszukuję dobrego fotografa i kamerzystę. Moi znajomi polecili mi kamerzystę ze strony internetowej http://filmex.net.pl lecz nie jestem przekonana co do nich w stu procentach. Możecie się wypowiedzieć na dany temat? Może korzystaliście już z usług danej osoby?

Polecacie czy raczej odradzacie ich usługi?

Sarever

Posty: 27

 
Hejka, poszukuje również kamerzysty na ślub, nigdy nie korzystałam z usług takiej osoby więc nie wiem kto jest dobry a kto nie. Liczę na waszą pomoc i opinie na temat kamerzystów.

Polecicie mi jakiegoś dobrego waszym zdaniem, będę ogromnie wdzięczna za waszą pomoc i wypowiedzi gdyż sama sobie nie poradzę, z góry dziękuję.

Tatusiek4

Posty: 16

 
Hej, niezmiernie dobry kamerzysta jest w Bełchatowie, na stronie internetowej http://filmex.net.pl odszukacie na niego namiary. Kamerował wesele mojej siostry i film jest rewelacyjny, sama go wynajmę na mój wesele jeżeli będę go kiedyś brała. Będziecie zadowoleni z niego na sto procent.

Polecam i myślę, że chociaż troszkę pomogłam. Pozdrawiam.

rulsellarly

Posty: 23

 
Dzień dobry, mój brat właśnie się żenił i niedawno przyszedł film weselny, okazał się niezmiernie dobry, każdy się nim zachwyca, piękna pamiątka na całe życie. Korzystali oni z usług filmex.net.pl, mogę wam ich polecić gdyż zrobili naprawdę dobrą robotę, godną podziwy, w niezmiernie przystępnej cenie z tego co wiem.

Rrealg

Posty: 17

 
Dzień dobry, niesłychanie wielu znam kamerzystów, bowiem jestem fotografem weselnym i już z wieloma się spotkałem ale najlepsze opinie słyszałem na temat filmex.net.pl, widziałem jak pracują i są wyborni i niesłychanie doświadczeni. A co najważniejsze trzeźwi na imprezach wiem, że nie wszyscy potrafią zachować trzeźwość w takich okolicznościach.

mJaUrVcEin

Posty: 14

 
Witam serdecznie, szukam kamerzysty na wesele, słyszałam, że dobry jest kamerzysta ze strony internetowej filmex.net.pl, lecz nie wiem czy to prawda. Możecie się wypowiedzieć na jego temat?

Polecacie jego usługi czy wręcz przeciwnie? Zależy mi na waszej opinii gdyż nie chcę aby moje pieniądze zostały wydane w błoto.

didiw

Posty: 20

 
Hej, znacie może jakiegoś kamerzystę w Bełchatowie?

Poszukuję go ponieważ szykuje się nam niesłychanie ogromna rodzinna zabawa i fajnie byłoby ja zachować i upamiętnić na filmie. Jeśli znacie kogoś takiego to niesłychanie was proszę o informacje na dany temat ponieważ sama nie wiem gdzie szukać.

Będę ogromnie wdzięczna za waszą pomoc i wypowiedzi.

Madzia

Posty: 14

 
Cześć, poszukuję kamerzysty na chrzciny mojego synka, chcę mieć pamiątkę z tego wydarzenia, robimy olbrzymią imprezę i zależy mi na zachowaniu tego wydarzenia. Jeśli możecie to polećcie mi osobę, jaka sprawdzi się w stu procentach.

Proszę o namiary na profesjonalnych kamerzystów, dziękuję serdecznie z góry.

Xeeron

Posty: 19