• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Tunery cyfrowe, sklep online ?

Tunery cyfrowe, sklep online ?

Czy ktoś poleci mi sklep z rejestratorami samochodowymi, które są w stanie rejestrować obraz w naprawdę wysokiej jakości i posiadają dużą pamięć?

Aklimer56

Posty: 7

 
Osobiście korzystam z rejestratora pojazdowe i chociaż jeszcze nigdy mi się rzeczywiście nie przydał to jestem bardzo usatysfakcjonowany z tego, iż go mam.

deksta84

Posty: 14

 
Zdecydowanie zachęcam Cię do kupienia tunera cyfrowego w sklepie: http://www.cybertronik.pl/Tunery-Cyfrowe-c2997, sam w nim kupowałem i muszę przyznać, że jest to bardzo profesjonalny i godny polecenia sklep.

zdsakk87

Posty: 19

 
Sam czujników parkowania używam od bardzo długiego czasu i jak najbardziej polecam je wszystkim początkującym kierowcom, którzy jeszcze nie mają wyczucia auta.

@malpka

Posty: 16

 
Osobiście również korzystam z rejestratora samochodowego i muszę przyznać, że już kilka razy pozwolił mi na uzyskanie odszkodowania z wypadku. Wystarczy pokazać jedynie nagranie na którym widać jak sprawca ucieka. Dzięki temu można poznać jego numery rejestracyjne i namierzyć go.

donbagino

Posty: 20

 
Na Twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiał tylko od razu szedł do sklepu aby kupić tego typu wzmacniacz z tego względu, iż jest on rzeczywiście bardzo przydatnym urządzeniem głównie na wsi.

Lalka

Posty: 19

 
W mojej opinii czujniki parkowania to wspaniała pomoc głównie dla kobiet, które nie radzą sobie z parkowaniem tyłem. Dzięki czujnikom będą mogły poczuć się znacznie pewniej i przede wszystkim zmniejszy się ryzyko tego, iż uszkodzą one auto własne bądź czyjeś.

Robuś

Posty: 16

 
Moim zdaniem tunery cyfrowe są dzisiaj dostępne w tak atrakcyjnych cenach, iż jak najbardziej pożądane byłoby taki zakupić jeżeli faktycznie potrzebujesz posiadać w swoim domu przynajmniej podstawowy pakiet kanałów.

liomrtyu

Posty: 9

 
Zdecydowanie odradzam Ci kupowanie najtańszych rejestratorów samochodowych. Sam posiadałem kiedyś najtańszy i niestety jakość nagrywanego obrazu nie była zadowalająca a dodatkowo urządzenie w pewnym momencie przestało działać. Dlatego też na Twoim miejscu zdecydowałbym się na zakup markowego rejestratora.

tubbytimmy1

Posty: 14