• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Przezroczysty aparat na zęby

Przezroczysty aparat na zęby

Cześć. Zaprezentuje mi ktokolwiek efekty leczenia Invisalign? Zrozumcie, że chcę się zmotywować do tego, aby zgłosić się do ortodonty w celu założenia pierwszego aparatu.

Marko

Posty: 2

 
Bezdyskusyjnie najlepszy niewidoczny aparat na zęby zdobyłem po kontakcie z tą kliniką: http://niewidocznyaparat.pl/efekty-leczenia-2/. Nasza współpraca rozpoczęła się od konsultacji, podczas której uzyskałem wiele przydatnych informacji. Niebawem mój zgryz będzie już w 100% prosty.

pilka111

Posty: 7

 
Miałem mocno ograniczony budżet finansowy, gdy przedmiot mojego zainteresowania stanowiły niewidoczne nakładki na zęby. Całe szczęście, że porównałem ofertę kilku klinik.

y01234

Posty: 6

 
Od paru tygodni noszę aparat Invisalign. Muszę przyznać, iż to rewelacyjne rozwiązanie, bowiem jeszcze nikt nie zauważył, iż koryguję wadę zgryzu, z jaką się od zawsze zmagam.

dubuś_90

Posty: 6

 
Szereg korzyści może zapewnić Wam niewidoczny aparat. Wiem to z własnego doświadczenia, a jednocześnie jego zastosowanie jest możliwe w praktycznie każdych okolicznościach. Wiadomo, że czasami konieczne jest usunięcie np. jednego zęba.

WacDEC

Posty: 11

 
Szukam aparatu ortodontycznego. Niedawno zainteresowała mnie metoda leczenia krzywego zgryzu Invisalign cena jej była jednak wyższa niż zwykłego metalowego aparatu.

beata77

Posty: 4