• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

dobry dentysta w Londynie

dobry dentysta w Londynie

Implant zęba w Londynie – w jakim gabinecie coś takiego załatwić? Jestem po wypadku gdzie straciłem między innymi dwa pierwsze zęby. Gdzie szukać pomocy?

namok

Posty: 2

 
Z przeziębieniem to ja mogę iść do lekarza pierwszego z brzegu ale do dentysty czy do chirurga to już bym wolał pójść naprawdę dobrego klasowego....są takie specjalizacje gdzie fachowość jest hiper ważna.

hamm45

Posty: 3

 
Ciekawe jak to wszystko będzie wyglądało z opieką zdrowotną w Anglii jak już zrobią ten Brexit, dużo jest różnych często rozbieżnych opinii w tym temacie. Jedni bardziej straszą a inni znowu dla odmiany uspokajają że nic się złego nie stanie.

Dzidzia

Posty: 2

 
O zęby warto dbać, bo jednak od nich w dużej mierze zależy też ogólne zdrowie, a poza tym komfort życia. Wiadomo że lepiej się żyje jak można zjeść to co się lubi, jak nie trzeba uważać na zimne, czy na gorące napoje żeby zębów nie podrażniać.

@_24lampy

Posty: 16

 
Ostatnio miałem leczonego zęba w Clapham, klinika ma swój serwis -dentist-battersea.uk. Jestem zadowolony. To były dwie wizyty, I jest po problemie. Nie pamiętam jakiś momentów żeby mnie cokolwiek mocniej zabolało...a jak sobie przypomnę swoje ostatnie wizyty u dentsty w Polsce to była droga przez męke na tym fotelu.

Nowa

Posty: 2

 
Ja się bardzo boję problemów jezykowych przy kontakcie z lekarzem w Londynie. Znam język nawet nieźle, ale co innego zamawiać taksówkę po angielsku a co innego rozmawiać o chorobach, medycznym językiem typowo.

Oct714

Posty: 9

 
Zbyt dużych doswiadczen z brytyjską słuzbą zdrowia to nie mam ,ale jestem ciekaw jak u nich wogole wygląda dostępnosć lekarzy, czy tez jest taki deficyt jak w Polsce. Bo ostatnio jak byłem w PL w odwiedziny u rodziny to w tv mówili że brakuje w kraju kilkudziesięciu tysięcy lekarzy zwłaszcza tych rodzinnych. Mega duzo.

ur-0004

Posty: 4

 
W UK jeszcze się nigdzie nie leczyłem ale jak to mówią – jeszcze przyjdzie kryska na matyska pewnie..także powoli się sam rozglądam za jakąś kliniką czy innym miejscem gdzie można by sie leczyć w razie potrzeby.

Januszek

Posty: 7

 
Jeszcze znaleźć dentystę dla osoby dorosłej to nie jest taka trudna sprawa, ale znaleźć gabinet gdzie mają fajne podejście do młodszego pacjenta to już jest czasami mission impossible.

aligator3

Posty: 9