• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

siatki ochronne dla domu poszukuję

siatki ochronne dla domu poszukuję

Dowiadywałam się, że najlepsze do zabezpieczeń są siatki na łóżeczka. Może polecacie jakiegoś producenta. I jeszcze, jak materiał wybrać, żeby był bezpieczny dla malucha. Z góry dziękuję za pomoc.

omen100

Posty: 5

 
Powiem szczerze, bowiem uprzednio miałam obawy, czy te siatki zabezpieczające dla dzieci są tak skuteczne i ogólnie czy mają wygląd, żeby je montować w domu :) Teraz widzę, że to profesjonalny produkt godny użytkowania.

Ymooo2

Posty: 12

 
Świetne siatki dla domu mają tutaj https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu. To sprawdzony producent, w sumie wiodący w naszym kraju, więc godny polecenia :)

daruu

Posty: 14

 
Mamy zamiar kupić siatki zabezpieczające dla dzieci, a czy rzeczywiście polipropylen i polietylen są bezpieczne, jeśli chodzi o zdrowie? Musimy mieć 100% pewności.

wiesław11

Posty: 7

 
Będę musiał sięgnąć z takiej siatki dla domu. Stosownie potrzebuję jej do zabezpieczenia regałów w piwnicy, czy się sprawdzi, czy szukać czegoś innego.

JasioJasio

Posty: 12

 
Słyszałem, że te siatki ochronne dla domu można stosować również na zewnątrz i świetnie sprawdzają się jako zabezpieczenia zbiorników wodnych. Taka ochrona przydałaby się na oczko wodne, bo jak wiadomo dzieciaki mają różne pomysły i trudno je niekiedy upilnować.

Biforr23

Posty: 19

 
Montaż siatek na łóżeczko jest sprawą szybką i bezproblemową. Nie wypada nawet do tego zamawiać fachowca. A z ogrodzeniem, to oczywiście zależy o jakie dokładni ci chodzi. Można samemu :)

Kitas

Posty: 14

 
Powiem szczerze, bo wcześniej miałam obawy, czy te siatki zabezpieczające dla dzieci są tak skuteczne i ogólnie czy mają wygląd, żeby je montować w domu :) Teraz widzę, że to profesjonalny produkt godny użytkowania.

Pyszności2

Posty: 20