• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Kochani, kupował ktoś ostatnio fototapetę do domu? Gdzie udało wam się dobra ciekawy motyw? Jak z montażem, można sobie było poradzić we własnym zakresie, czy jednak jakiegoś tapeciarza trzeba było wołać?

Kitas

Posty: 2

 
Te nowoczesne fototapety są z naturalnej flizeliny która sobie radzi dobrze i z wodą i z oddychaniem z tego co wiem. Ogólnie teraz robią tapety z różnych tworzyw, tańszych i droższych można coś dobrać komfortowego trwałego i bezpiecznego.

trans34

Posty: 8

 
Może fototapety to bym nie kupiła sobie ale już jakąś fajną oryginalną okleinę na drzwi to bym wzięła, szczególnie że mamy stare drzwi w domu i nie wyglądają jakoś super.

Boss

Posty: 8

 
Faktem jest że teraz jakby tych firm robiących i sprzedających fototapety pojawiło się dużo. Ja mam zaufanie do marki z http://fototap.pl. Kupowałem u nich prywatnie i też na firmę. Dobre uczciwe podejście, w tym sensie że zdjęcia na stronie nie różnią się kolorem od tego co człowiek faktycznie dostaje do ręki, nie są one sztucznie komputerowo poprawiane.

woo_oow

Posty: 4

 
Teraz te tapety robią bardzo dobre odporne wytrzymałe i jednocześnie efektowne...jak sobie człowiek przypomni jakie tapety klejono w domach te 20 lat temu to jest przepaść w jakości :)

Wraczki333

Posty: 5

 
Mam odwrotne odczucia. Według mnie to taki zawód jak malarz tapeciarz to właśnie wraca do łask. Ludzie zaczynają doceniać walory tapet (estetyka, ochrona ścian) i też w związku z tym że klienci są coraz bardziej zamożni to wolą zlecić taką robotę fachowcom niż samemu się bawić w klejenie.

Specjalista

Posty: 6

 
Przydałaby mi się w firmie jakaś fototapeta w korytarzu bo tam te ściany to nie mają lekkiego życia brudzą się zbierają jakieś osady, nie wyglądają za dobrze trzeba by je odmalowywać co drugi rok.

stopiw7

Posty: 6

 
Niektórzy ludzie z tego co wiem to sobie na fototapetę wrzucają swoje prywatne fotki np. ze ślubu. Jest to jakiś pomysł. Ale z drugiej strony nie wiem czy bym chciał mieć zdjęcie ślubne nad łóżkiem w sypialni...jakoś tak dziwnie ;)

100%UP

Posty: 9

 
Nie mam pomysłu gdzie taką dobrą i ładna fototapetę zamówić ale podejrzewam że mają takie rzeczy w sklepach budowlanych tam gdzie i zwykłe tapety, czy nie?

Michałek

Posty: 3