• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

architekt wnetrz warszawa, poszukuje

architekt wnetrz warszawa, poszukuje

Z góry dziękuję za pomoc w odnalezieniu architekta wnetrz z Warszawy, który miałby wolne terminy i zajął się naszym mieszkaniem. Potrzebuję naprawdę czegoś niezmiernie dobrego, jeżeli chodzi o zaprojektowanie małego mieszkanka.

Buła

Posty: 2

 
Mnie też stworzyli ciekawy projekt. Na wizualizacji wygląda wspaniale. Najbardziej podoba się żonie :D Teraz też wiem, że najlepiej wybrać projektantów wnętrz, a nie szukać pseudo firm remontowych w Warszawie.

suprafull

Posty: 5

 
Czekam, bo zależy mi na usługach architekta wnętrz, którego już ktoś poleca. Nie lubię działać w ciemno. Wiem, że można popatrzeć na portfolio firm z Warszawy. Tyle że mnie podoba się tam wszystko :D Fajnie urządzone knajpki. Mój lokal nie będzie na początek duży i stąd dylemat. Jak go urządzić po prostu nie wiem.

FOTO-PHOTO

Posty: 3

 
I w końcu jakiego architekta wnetrz w Warszawie wybrałeś? Nie mam pojęcia komu zaufać. Nie wiem nic na temat projektowania, co tu jest szczególnie ważne. Najbardziej zależy mi na znalezieniu gości w Warszawie, którzy podjęliby się projektu w ściśle określonym budżecie.

Michaś

Posty: 12

 
Najbardziej martwi mnie cena. Mam nadzieję, że te usługi nie pochłoną mi całego budżetu przeznaczonego na lokal. Słyszałem, że projektanci wnętrz w Warszawie są jednakże drodzy.

Dzidzia

Posty: 7

 
Jak to są faktycznie idealne usługi projektowania wnętrz, to może być, że w Warszawie na ten rok możesz już nie znaleźć usługodawcy. Na szukanie koniecznie trzeba poświęcić więcej czasu. U mnie było podobnie.

Alim45

Posty: 3

 
A taki architekt wnętrz jest w stanie zrobić szybko wstępną wycenę i czy za takie coś się płaci? Potrzebna mi firma z Warszawy, której zaufam. Chodzi o powierzchnię sklepową, która koniecznie musi być bardzo dobrze zaaranżowana. Duża przestrzeń i sam jakoś nie mogę odszukać pomysłu.

dzannne

Posty: 6

 
Jak szukacie naprawdę sprawdzonej firmy, która ogarnie wam każdą aranżację, jaka wam się spodobała, to polecam kontakt do nich http://prostudio.pl. Spece, fachowcy i mistrzowie. Sam potrzebowałem konkretów. Tu się nie zawiodłem. To projektanci wnetrz z Warszawy, którzy od razu zaproponowali mi rzetelną pomoc i dokładnie taką względem moich możliwości finansowych.

pawelbin

Posty: 23

 
Masz konkretny budżet i w tym mają się zmieścić. Tu faktycznie nie ma żadnego problemu, żeby tacy projektanci wnetrz z Warszawy powiedzieli ci, nie tego tak Panu nie zrobimy, to musi być w sporo wyższej cenie. Ten budżet musi dotyczyć również realizacji. Nie martw się na zapas. Na bank odnajdziesz porządne studio. Skorzystaj z poleceń na forum.

Marti

Posty: 4