• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Ośrodek w lesie spa, co polecicie ?

Ośrodek w lesie spa, co polecicie ?

Jakie pole namiotowe nad morzem wybrać? Nie chcę jechać do naszych metropolii. Szukam jakiegoś dzikiego miejsca, gdzie można faktycznie odpocząć. Choć jadę z dziećmi liczę na ciszę:) Pozdrawiam i czekam.

Zbyszek

Posty: 10

 
Modliłam się, żeby tylko pogoda dopisała. I akurat jej nie wymodliłam. Mieliśmy już rezerwację. Powiedzieliśmy trudno, jedziemy. Z perspektywy czasu polecam ten ośrodek wczasowy każdemu, albowiem tu nie da się nudzić. Jest niesłychanie sporo atrakcji na samym jego terenie, jest z polem namiotowym, no lecz to odpada w złą pogodę. Są konie, gokarty, boiska i place zabaw dla dzieciaków.

dublerek56

Posty: 14

 
Nigdzie nie da się tak odpocząć jak w takim ośrodku wczasowym w lesie. Jestem z tych, co kochają podczas urlopów ciszę i spokój, nie lubię głośnych imprez, gwaru. Jak odpoczynek to tylko taki.

Worms

Posty: 8

 
W Chłapowie byłam raz, bardzo miło wspominam ten urlop. Nie trwał długo, ale do takich letniskowych domków nad morzem to można jeździć. Bardzo blisko jest plaża, a to najważniejsze. Dzieciaki rozbiły sobie potem namiot na polu namiotowym, które też jest na terenie tego ośrodka.

czes212

Posty: 17

 
Kilka lat temu pojechaliśmy do takiego ośrodka w lesie spa. Jedynym minusem było to, że było drogo. No ale raz w roku się jedzie to i trzeba się liczyć z wydatkami. Było kompleksowo, jacuzzi, sauna, i pełno rozrywki. Głównie żona była bardzo zadowolona. Dzieciom też się podobało, ale im podoba się wszędzie, byle nie w domu.

Klakier

Posty: 17

 
To ośrodek w lesie nad morzem, dokładnie Chłapowo http://oland.com.pl. Byliśmy tam w zeszłym roku całą rodzinką. Mieszkaliśmy w niesłychanie ładnym domku. Wspomnienia są i zatem gorąco polecamy.

Wojciech24

Posty: 16

 
Tam najbardziej podobały mi się letniskowe domki, w Chłapowie nad morzem można odpocząć, bo przyjezdnych nie jest tak dużo jak w większych miastach. Jak trafisz na dobry moment, jest naprawdę fajna atmosfera. Byliśmy pod koniec sierpnia, akurat pogoda nie bardzo dopisała, ale źle nie było.

Joe

Posty: 15

 
Modliłam się, żeby tylko pogoda dopisała. I akurat jej nie wymodliłam. Mieliśmy już rezerwację. Powiedzieliśmy trudno, jedziemy. Z perspektywy czasu polecam ten ośrodek wczasowy każdemu, bo tu nie da się nudzić. Jest bardzo dużo atrakcji na samym jego terenie, jest z polem namiotowym, no ale to odpada w złą pogodę. Są konie, gokarty, boiska i place zabaw dla dzieciaków.

Marioleczka

Posty: 16

 
Nie mogę się już doczekać, bo właśnie za tydzień wyjeżdżamy na urlop. Wybraliśmy ośrodek w lesie nad morzem, bo tylko w takim miejscu można prawdziwie odpocząć. Nie wyobrażam sobie lata, żeby nie zobaczyć naszego polskiego morza.

Franeczek23

Posty: 16

 
Taki ośrodek w lesie spa to świetna sprawa. Właściwie wszystko masz pod ręką i tylko się relaksujesz. Cenowo w sezonie to z reguły tanio nie jest, ale można szukać nowych ośrodków, które mają jakieś promocje.

AlllB

Posty: 23