• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Promocja marek, sprawdzona firma

Promocja marek, sprawdzona firma

Cześć. Od zawsze wydawało mi się, że sprawdzę się w organizacji różnych akcji i promocji marek, ale dopiero na własnym przykładzie przekonałem się, że to wytężona praca, którą niekoniecznie ktoś doceni.

Wacław

Posty: 16

 
Cześć. Nie można powiedzieć, że oszczędzanie na marketingu firmy jest działaniem, które przynosi nam zyski. W dłużej perspektywie możemy odczuć poważne skutki takiego działania.

Fiflek

Posty: 18

 
Witam.

Niedawno trafiłem na stronę http://www.ievent.pl, która okazała się lekarstwem na wszystkie nasze problemy z organizacją imprez, szkoleń oraz konferencji.

Mogę śmiało polecić i przedstawić fotografie z wydarzeń, które nam zorganizowali.

Wielki Duch

Posty: 16

 
Hej. Muszę pochwalić się, iż niedawno byłem uczestnikiem świetnej konferencji, jakiej organizacja była znakomita. Miała ona miejsce w Poznaniu i dotyczyła dość specyficznego tematu.

Nabrałem ochoty na organizację własnego sympozjum, natomiast która firma może mi w tym pomóc?

ja2210

Posty: 10

 
Cześć. Jestem niesamowicie usatysfakcjonowany, iż udało mi się odnaleźć to forum dyskusyjne. Rozwiało ono mnóstwo moich wątpliwości odnośnie działań, jakie powinienem podejmować jako posiadacz firmy.

Duzyyy45

Posty: 14

 
Dzień dobry.

Podczas funkcjonowania firmy pojawia się wiele wątpliwości czy wszystkie działania marketingowe wykonujemy odpowiednio. Dzięki Wam unikam takich wątpliwości, bo kieruje się zasadami zawartymi na forum.

Goral6

Posty: 16

 
Hej. Muszę pochwalić się, że niedawno byłem uczestnikiem znakomitej konferencji, której organizacja była perfekcyjna. Miała ona miejsce w Poznaniu i dotyczyła dość specyficznego tematu.

Nabrałem ochoty na organizację własnego sympozjum, ale jaka firma może mi w tym pomóc?

Pyszności2

Posty: 19

 
Cześć.

Jako wyzwanie zawsze traktowałem zorganizowanie eventu bądź imprezy firmowej. Okazało się to niczym szczególnym, gdy wzięło udział w tych wydarzeniach kilkanaście ludzi. Skomplikowane akcje skierowane do konsumentów zorganizowaliśmy już we współpracy z lokalną agencją reklamową, która zasłużyła w naszych oczach na najwyższe uznanie.

Marti

Posty: 21

 
Witam serdecznie. Dawniej nie potrzebowałam promocji marek, natomiast nadszedł moment, gdy konkurencja zaczęła prężnie działać. Skoordynować moje akcje pomogła firma http://www.ievent.pl. Posiada ona niezmiernie zróżnicowaną ofertę, jaka zyskała moją sympatię, ponieważ możemy dowolnie negocjować stawki oraz podjęte przez firmę poczynania.

Szczerze polecam!

Franeczek23

Posty: 16

 
Cześć.
Zawsze wydawało mi się, że fora dyskusyjne to tylko rozmowy pomiędzy ludźmi, z których nie można wyciągnąć nic wartościowego. Myliłam się, bowiem w ten sposób zdobyłam kluczową wiedzę z zakresu marketingu, a także na temat promocji produktów.

Czasami warto zweryfikować coś samemu zanim dokona się oceny!

Szozi

Posty: 15