• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Jak jest koszt nadruku na torbach foliowych?

Jak jest koszt nadruku na torbach foliowych?

Mam kolejny pomysł odnośnie mojego małego biznesu, a dokładnie jego reklamy. Chciałbym obrandować logiem i nazwą firmy torby papierowe, jakie służyłyby klientom do pakowania zakupów. Szukam taniej firmy. Dzięki.

Złoty

Posty: 10

 
Podobają mi się torby z nadrukiem, ale niekoniecznie wszystkich firm. Tu trzeba pokazać klasę, a nie zrobić coś na siłę, dlatego ważne jest komu zlecasz taki projekt. Nie każdą mogłabym używać na co dzień.

jeremii6

Posty: 13

 
Sam będę musiał pomyśleć nad tym, żeby i u siebie wdrożyć torby reklamowe. Moja marka jest znana, ale jedynie dla wąskiego grona. Może taka żywa reklama pomogłaby zwiększyć liczbę klientów. Na razie musiałbym chyba zrobić to najtaniej, jak się da, czyli chyba na papierze, bo takie foliowe torebki nie bardzo mają się do sprzedawanego przeze mnie asortymentu.

Franuś

Posty: 11

 
Tu widać jak mało wiemy jako klienci i z czym wiążą się chwyty marketingowe, jakie mają na nas działać. Lecz rzeczywiście to tak jest, że dzięki takim działaniom jak np. torby z nadrukiem, marka zostaje w pamięci.

Jacuś

Posty: 7

 
Akurat w mojej branży bardzo dobrze przyjęły się torby papierowe. Mam je oznakowane nazwą swojej firmy i logo. Ludzie chętnie z nich korzystają. Nie ukrywam, że często widzę w swoim mieście osoby idące z torebką z mojego sklepu. Miasto nie jest duże, ale zawsze to świetna reklama.

Czarek

Posty: 14

 
Wydaje mi się, iż jeżeli chodzi o torby papierowe, to chyba drogo taki interes wychodzi. Przy moich zyskach nie wiem, czy mogłyby być darmowym gadżetem reklamowym. Na razie nie mam takich, niemniej jednak w przyszłości warto o czymś takim pomyśleć. Chyba, iż odnalazłabym firmę, jaka oferuje niezwykle atrakcyjne ceny.

Lalka

Posty: 14

 
Jeśli chodzi Wam o torby foliowe z nadrukiem firmowym to polecam zerknąć na tę stronę http://www.awadruk.com.pl. Firma działa od lat i jest sprawdzona. Dla mnie wykonali już bardzo dużo tego rodzaju zleceń. Jestem zadowolony, więc szczerze polecam.

daniel105

Posty: 25

 
A mnie się wydawało, że reklamowe torby foliowe przezywają już swój kres. No ale rzeczywiście, żeby nowa firma mogła się promować za pomocą tego typu żywej reklamy, to „reklamówki” są najtańsze. Też bym chyba od nich zaczął. Tak czy inaczej są nam potrzebne, jedni wezmą takie, inni lepsze z materiału.

Gruszek2

Posty: 14

 
To doskonała forma reklamy takie torby z nadrukiem. Klientom przydają się w dzisiejszym życiu, a dodatkowo promują firmę. Zleciliśmy takie dla naszego sklepu. Współpracujemy z bardzo rzetelną firmą, jaka ma atrakcyjne ceny i wysoką jakość jeśli chodzi o druk. Naszym następnym krokiem będą chyba koszulki, też dobra sprawa.

dubuś23

Posty: 11

 
Jak masz sklepik spożywczy, to torby foliowe jak najbardziej. Ale każda inna branża handlowa wymaga czegoś według mnie lepszego. Tanie są foliowe torebki, ale niekiedy nie bardzo wypada pakować w nie zakupów chociażby w sklepie ze zdrową żywnością, ale to tak tylko na marginesie.

Ciapek

Posty: 10